Stypendia SPES grafika 2017

Szanowni Państwo,

rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, które opiekują się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES. Nabór wniosków trwa do 9 kwietnia br. Wszelkie informacje dostępne są na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl
Dodatkowo w załączeniu przesyłamy szczegółowe informacje oraz grafikę do wykorzystania na stronach internetowych. Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, zapraszamy do dostępnej przez stronę https://www.spes.org.pl/stypendium-wniosek bazy danych.

Link do pliku z informacjami

Kondolencje

Z powodu śmierci Ojca wyrazy głębokiego współczucia Panu Mariuszowi Terebeckiemu z Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego naszej Uczelni składa Rektor, Senat oraz cała społeczność akademicka.

Kondolencje

Z powodu śmierci Mamy wyrazy głębokiego współczucia Pani Magdalenie Wyrwie składa Rektor, Senat oraz cała społeczność akademicka.

imagesWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłasza Konkurs na imprezy popularnonaukowe z zakresu ochrony środowiska realizowane w  ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki,