Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową pn. CHRONOTOPE REVISITED pod patronatem Akademii Pomorskiej w Słupsku, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku i Muzeum Emigracji w Gdyni, która odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2017 r. w Słupsku oraz w Trójmieście.

Wśród prelegentów w czasie konferencji zaprezentują się wykładowcy ze Stanów Zjednoczonych, z Anglii, Niemiec, Włoch oraz Japonii i Polski. W ich gronie oprócz literaturoznawców i historyków będą też profesorowie medycyny z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz reżyser. W Komitecie Naukowym Konferencji CHRONOTOPE REVISITED są dr hab., prof. nadzw. Katarzyna Jerzak (Akademia Pomorska w Słupsku), prof. David Movrin (University of Ljubljana), prof. Derek Maus (SUNY Potsdam, NY) i dr hab., prof. nadzw. Daniel Kalinowski (Akademia Pomorska w Słupsku). Serdecznie zapraszamy!