szkolenie dane osobowe page 001 kopia

W dniu 7 lutego br. o godz. 9:00 w sali nr 105 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym przy ul. Arciszewskiego 22 b odbędzie się szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych dla pracowników administracji, którzy nie mogli wziąć udziału w ww. szkoleniu we wcześniejszym terminie.

wstega

Z powodu śmierci Mamy wyrazy głębokiego współczucia Panu dr. Stanisławowi Kowalczykowi składają Pracownicy Instytutu Matematyki, Rektor i cała społeczność akademicka.

Pismo okólne dotyczące zmian godzin pracy w okresie świątecznym.

Link do pisma okólnego.

14 grudnia br. zakończył się cykl spotkań władz rektorskich z Pracownikami poszczególnych instytutów Akademii Pomorskiej, którego tematem byłPięcioletni plan rozwoju na lata 2017-2021 Akademia Pomorska 5+. Władze rektorskie naszej Uczelni bardzo Państwu za nie dziękują. Na podstawie zgłoszonych uwag i wniosków ‒ oprócz odpowiedzi na bieżące kwestie zgłaszane przez poszczególne jednostki AP ‒ będą poczynione zmiany dotyczące strategii i promocji naszej Uczelni. Za wszystkie uwagi serdecznie dziękujemy!