Szanowni Państwo,
Zwracam się do Państwa z prośbą o możliwość nawiązania współpracy w zakresie promocji projektu unijnego skierowanego m.in. do mieszkańców Państwa powiatu.

Obecnie jesteśmy w trakcie prowadzenia rekrutacji do projektu aktywizacji zawodowej osób do 29 roku życia, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Jest to projekt o nazwie „Postaw Na Rozwój”.

Z Państwa pomocą chcielibyśmy dotrzeć do tych, którzy są chętni, aby rozwijać swoje umiejętności, zwłaszcza w celu podwyższenia kwalifikacji zawodowych i umiejętności społecznych, a w efekcie zwiększenia swoich szans na znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Projekt zakłada realizację szkoleń zawodowych (elektromonter, grafik komputerowy, kadry i płace, telemarketing) oraz 3 - miesięcznych płatnych staży zawodowych. Za udział w szkoleniach zawodowych uczestnik otrzyma około tysiąc złotych stypendium, zaś za uczestnictwo w stażu – stypendium w wysokości 1100 zł netto miesięcznie.

Chcielibyśmy, aby dali nam Państwo możliwość dotarcia do potencjalnych Uczestników. Dlatego zwracamy się również z prośbą o możliwość zamieszczenia informacji o naszym projekcie na Państwa stronie www. W załączniku do maila znajdują się przygotowany w tym celu plakat oraz formularz zgłoszeniowy. Jeśli to możliwe, chcielibyśmy prosić również o możliwość wywieszenia naszego plakatu w widocznym miejscu w Państwa instytucji.

Jeśli popierają Państwo nasze działania, a mają jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy (tel. 537 597 666, mail: staze@profesja-poznan.pl ). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Więcej informacji o Naszych projektach znajdą Państwo na stronie internetowej: www.profesja-poznan.pl. Mamy nadzieje, że Nasza propozycja spotka się z Państwa aprobatą.

Wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć więcej.

Z góry bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

ULOTKA   FORMULARZ REKUTACYJNY