ATD Bannery 628px 02Artboard 2

 

Szukasz zatrudnienia, chcesz poznać tajniki rekrutacji i umiejętności przydatne na ścieżce kariery? 

Informacje w linku.

27 stycznia 2017r. w godz. 10:00–13:00 zapraszamy do Słupskiego Inkubatora Technologicznego (piętro), ul. Portowa 13B na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe na temat zakładania, prowadzenia i zarządzania własną działalnością gospodarczą. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem wysłanego e-maila na adres: sit@sit.slupsk.pl

Zgłoszenia można nadsyłać do 24 stycznia 2017r. do godz. 11:00. 

http://www.sit.slupsk.pl/content/przedsiebiorca-byc-spotkanie-informacyjne-nt-zakladania-i-prowadzenia-dzialalnosci-gospodarczej.html

 

Koło Naukowe "Pomeranian Linguists" zaprasza na spotkanie, podczas którego Studentki i Studenci z Kazachstanu opowiedzą o tradycjach i zwyczajach swojego kraju. Spotkanie odbędzie się we wtorek (17.01.2017) o godz. 14.45 w sali 224L. Do zobaczenia!

Strona internetowa koła: http://pomeranianlinguists.pl

19 stycznia 2017r. o godzinie 11 w sali Senatu odbędzie się spotkanie organizowane przez IPiPS dla wszystkich studentów Akademii Pomorskiej z przedstawicielami AIESEC POLSKA celem zachęcenia studentów naszej Uczelni do wyjazdów w ramach programów Global Volunteer i Global Talent. Poniżej krótki opis i link do strony www.
Global Volunteer to międzynarodowy program wolontariatów, który umożliwia młodym ludziom od 18 roku życia rozwój osobisty poprzez rozwiązywanie aktualnych problemów świata. Wolontariaty trwają od 6 do 12 tygodni.