Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy na koncert BeBe Piano Duetu w ramach cyklu "Garden party u Karola 2" w Słupsku

Polska Filharmonia „Sinfonia Baltica” jest realizatorem cyklu letnich koncertów pn. „Garden party u Karola 2”, które odbędą się w wybrane niedzielne południa od 2.07.2017 do 3.09.2017 roku przed pomnikiem Karola Szymanowskiego w Parku im. Jerzego Waldorffa w Słupsku. Koncert inaugurujący cykl odbędzie się 2 lipca br., a jego wykonawcą będzie orkiestra Filharmonii pod batutą Bohdana Jarmołowicza. Podczas tych spotkań wykonawcy zaprezentują różne rodzaje, gatunki i style muzyczne. Projekt „Garden party u Karola” powstał w efekcie konkursu zadań obywatelskich w ramach Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego. 13 sierpnia br. odbędzie się w ramach cyklu „Garden party u Karola” koncert duetu fortepianowego – BeBe Piano Duet, który tworzą dr hab., prof. nadzw. Joanna Bernagiewicz i mgr Medea Berianidze z Instytutu Muzyki naszej Uczelni. Serdecznie zapraszamy!

Na plakacie szczegółowy program cyklu i dane kontaktowe:

www.filharmonia.sinfoniabaltica.pl

tel. 59 842 38 39, 59 842 49 60, bilety online: bilety.filharmoniaslupsk.pl