Szanowni Państwo,
W związku z realizowanym przez Polski Komitet Paraolimpijski projektem „Nadzieje sportu akademickiego”, współfinansowanym ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, chciałabym zachęcić do udziału w rekrutacji studentów oraz doktorantów Państwa Uczelni. W ramach projektu organizowane są 11-dniowe obozy sportowe w okresie wrzesień-październik, w których udział będzie brało 28 uczestników/czek oraz 9 osób z obsługi (4 trenerów, 1 fizjoterapeuta, 1 psycholog, 3 wolontariuszy). Polski Komitet Paraolimpijski zapewni uczestnikom zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę kadry merytorycznej projektu, zwrot kosztów transportu (koszt dojazdu zostanie zwrócony do wysokości budżetu) oraz zakup drobnego sprzętu sportowego i akcesoriów specjalistycznych. 

Warunki uczestnictwa w projekcie oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na naszej stronie internetowej, pod adresem: http://paralympic.org.pl/news/nabor-do-projektu-nadzieja-sportu-akademickiego/

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.: "Różnie sprawni w przestrzeni szkolnej i akademickiej", która odbędzie się 31 maja 2017r. Opowiedzcie nam o swoich doświadczeniach, problemach, pomysłach, propozycjach rozwiązań. Czekamy na Was!
Więcej informacji oraz kartę zgłoszenia na konferencję znajdziecie tutaj.

Szanowni Państwo,
Zwracam się do Państwa z prośbą o możliwość nawiązania współpracy w zakresie promocji projektu unijnego skierowanego m.in. do mieszkańców Państwa powiatu.

Obecnie jesteśmy w trakcie prowadzenia rekrutacji do projektu aktywizacji zawodowej osób do 29 roku życia, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Jest to projekt o nazwie „Postaw Na Rozwój”.

Szanowni Państwo,
W imieniu naszych partnerów zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu EFS, który rozpoczynamy na terenie województwa pomorskiego.

Poszukujemy osób/firm/organizacji, które chciałyby zaangażować się w działaniach przy projekcie (rekrutacja, przeprowadzenie form wsparcia). Chętnie zlecimy większość działań projektowych ale nie wykluczamy też współpracy w mniejszym zakresie.

Na początek najważniejszym etapem jest rekrutacja uczestników do projektów. Jeśli w tym etapie nasza współpraca sprawdzi się, to już połowa sukcesu za nami i możemy działać dalej.
Grupa docelowa projektu to 60 osób młodych w wieku 15-29 lat z grupy NEET z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, biernych zawodowo, zamieszkujących w woj. pomorskim.