aW imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Ratownictwo w zintegrowanym systemie - uczymy się od siebie", która odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2017 roku w Szkole Policji w Słupsku przy ulicy ul. Jana Kilińskiego 42.

26Instytut Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Pomorskiej w Słupsku zaprasza do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo państw Europy Środkowowschodniej w kontekście zagrożeń ekologicznych”, która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2017r. w Słupsku. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konferencji.

Szczegóły dotyczące konferencji: http://bn.apsl.edu.pl/konferencje.html

 

Comparative Literature Roundtable

chronotopeMiędzynarodowa Konferencja Naukowa pn. CHRONOTOPE REVISITED pod patronatem Akademii Pomorskiej w Słupsku, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku i Muzeum Emigracji w Gdyni odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2017 r. w Słupsku oraz w Trójmieście.

Wśród prelegentów podczas konferencji zaprezentują się wykładowcy ze Stanów Zjednoczonych, z Anglii, Niemiec, Włoch oraz Japonii i Polski. W ich gronie oprócz literaturoznawców i historyków będą też profesorowie medycyny z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz reżyser. W Komitecie Naukowym Konferencji pn. CHRONOTOPE REVISITED są dr hab., prof. nadzw. Katarzyna Jerzak (Akademia Pomorska w Słupsku), dr hab., prof. nadzw. Daniel Kalinowski (Akademia Pomorska w Słupsku), prof. David Movrin (University of Ljubljana) i prof. Derek Maus (SUNY Potsdam, NY). 

Abstrakty można nadsyłać do 15 stycznia 2017.

Więcej informacji w załączniku/ More informations:   CHRONOTOPE REVISITED