25 maja br. w Akademii Pomorskiej odbył się koncert przygotowany przez prof. Monikę Zytke, mgr Katarzynę Wyporską-Wawrzczak i mgra Tomasza Giczewskiego oraz studentów z Instytutu Muzyki naszej Uczelni.

Akademia Pomorska w Słupsku wraz z Akademickim Kołem Kaszubskim, działającym przy Instytucie Historii i Politologii, serdecznie zapraszają na III edycję „Dnia Kaszubskiego na Akademii Pomorskiej”, który odbędzie się 2 czerwca br. w godz. 9.00-12.00 na holu Wydziału Filologiczno - Historycznego Akademii Pomorskiej,

kisiel 28026 maja br. odbyło się w Czytelni Akademii Pomorskiej spotkanie z Jerzym Kisielewskim, synem znanego publicysty i kompozytora, Stefana Kisielewskiego. Po wielu latach Jerzy Kisielewski zdecydował się na opisanie w książce czasów dzieciństwa i wspomnień z czasów krakowsko-warszawskiej młodości.

25 maja br. w Akademii Pomorskiej odbyła się po raz kolejny uroczystość Święta Uczelni. To święto dla grona gości, przyjaciół i sympatyków naszej Uczelni było okazją poznania i spotkania osób z akademickiego środowiska. Uroczystość otworzył JM Rektor dr hab. inż., prof. nadzw. Zbigniew Osadowski, który przedstawił najważniejsze wydarzenia z życia Uczelni w mijającym roku akademickim.