21 października 2017 roku w godz. 9.00 – 14.00 w hali „Gryfia” w Słupsku odbędą się targi pracy pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych”. Targi organizuje Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa z pomocą Urzędu Miejskiego w Słupsku, Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku, Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Akademii Pomorskiej i Urzędu Gminy w Słupsku.

W targach weźmie udział 40 firm z różnych branż przemysłowych, które przedstawią zainteresowanym szeroką ofertę miejsc pracy. Będą oferty dla osób wyspecjalizowanych w różnych zawodach, a także propozycje dla bezrobotnych o podstawowych kwalifikacjach oraz propozycje pracy tymczasowej i w przyszłości dla młodzieży uczącej się w szkołach zawodowych i studentów. Na targach będą również propozycje zatrudnienia dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do nas z zamiarem podjęcia pracy i posiadają do tego wymagane zezwolenie. Obok firm przemysłowych swoje oferty zaprezentują ponadto agencje pośrednictwa pracy i instytucje wyspecjalizowane w udzielaniu informacji i doradztwie o rynku pracy. Organizatorzy zapraszają na targi osoby poszukujące zatrudnienia oraz pracujących, którzy są zainteresowani zmianą pracy. Liczą również na obecność tych, którzy podejmują zamiar działalności gospodarczej. Celem jest to, by targi stały się spotkaniem ludzi aktywnie poszukujących zatrudnienia i aktywnych firm, które dobrym pracownikom są w stanie zaoferować atrakcyjne warunki pracy. Dla wszystkich wystawiających się firm będzie to również okazja do promocji swojej działalności i zachęcenia młodych ludzi do wyboru takiej drogi kształcenia, która w przyszłości stworzy im szansę na pracę w tych przedsiębiorstwach.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat targów udziela Biuro Izby, tel. 59 842 50 98 lub e-mail: biuro@siph.slupsk.pl

Edukacja i Praca Spotkanie Aktywnych plakat